Regulamin serwisu

Ten dokument ma charakter porozumienia pomiędzy wydawcą witryny http://www.twojegory.eu i wszystkimi korzystającymi z niej Użytkownikami.

Regulamin stanowi prawną podstawę określającą zasady korzystania z naszej witryny. Odwiedzając naszą witrynę, akceptujesz aktualne postanowienia tego Regulaminu korzystania z witryny oraz zobowiązujesz się do przestrzegania wszystkich zawartych w nim zasad.
Właściciel witryny jest firma HIST NIP 831-121-81-94

Dopełnieniem Regulaminu jest nasza Polityka prywatności i zaufania.

1. Charakter i cele witryny http://www.twojegory.eu
Witryna Baza usług noclegowych jest serwisem informacyjno-promocyjnym mającym na celu gromadzenie ofert firm oraz osób prywatnch zwiazanych z branżą usług noclegowych w polskich górach.

2. Rejestracja użytkowników i ochrona danych
Osoba, która pragnie dodać do bazy http://www.twojegory.eu swoją ofertę musi dokonać bezpłatnej rejestracji. Po zakończeniu rejestracji osoba posiada możliwość zalogowania się do Panelu Administracyjnego umożliwiającego dodanie oferty. Pierwszy rok emisja oferty określonej usługi jest usługą bezpłatną w wersji podstawowej. Po zakończeniu tego okresu użytkownik może przedłużyc emisję swojej ofert na następny rok. Koszt przedłużenia oferty wynosi:
- w wersji podstawowej - 50 z netto
- wykupienie wersji premium - 20 zł netto
Numer konta na które należy dokonywać płatności znajduje się po zalogowaniu w zakładce "Moje obiekty"
W przypadku braku przedłużenia danej oferty po 14 dniach zostanie ona usunięta z bazy.